>>Hrajte s Námi ve světech bohů a válek<<

článek jednoho z náhodných zaměstnanců

2. dubna 2008 v 11:48 | mimik |  Přehled a zajímavosti
Občas se proklikávám internetem a sem tam padnu na informaci, která stojí za to, aby byla zprostředkována dál. Narazil jsem na web, informující o vydělávání peněz klikáním na nabízené reklamní odkazy. A že jsem měl trochu času, asi u pěti společností jsem se zaregistroval a vyzkoušel je. Netrvalo dlouho a vyloupla se perla: Bux.to. Od pochybného výdělku u ostatních firem jsem se odhlásil a soustředil se pouze na Bux.to. A svoje zkušenosti bych vám nyní rád předal.
Pokud si na webu vyhledáte české informace o Bux.to, dostanete jen nadšené výkřiky mláďat, která jsou ráda, že si za čtvrt roku vydělají $ 10. Myslím si, že systém, na kterém stojí Bux.to nepochopili. Ale začnu od píky.
Bux.to je britská firma, která denně nabízí registrovaným uživatelům několik reklamních odkazů. Kliknutí na každý odkaz představuje výdělek $ 0,01, čili jeden cent. Po kliknutí na odkaz se otevře nové okno s odkazovaným webem a časovač nastavený na 30 sekund. Na této stránce je třeba těch 30 sekund vydržet, poté se místo časovače zobrazí symbol připsání kreditu na váš účet.
Možná si říkáte, jak to, že někdo platí jen za to, že na jeho stránku pouze vstoupím a nic víc. Tím klikáním se firmy na internetu zviditelňují. Čím víc lidí na jejich stránku klikne, tím lépe se zobrazují ve vyhledavačích. Navíc mívají na svých stránkách reklamu, za kterou dostávají peníze, takže opět: čím víc lidí na jejich web klikne, tím vyšší je pravděpodobnost, že kliknou i na tu reklamu.
Já osobně do Bux.to investoval celkem $ 500, což představuje něco kolem 8500 Kč. Za den mi naskočí zhruba $ 35, což je o poznání lepší, než na začátku. Nicméně můj vklad se vrátí za měsíc.
A o tom celý Bux.to je. Ne o pracném přemlouvání, ale o nákupu referalů. Vydělané peníze investuji opět do nákupu dalších klikačů, minimum, kdy můžete opravdu něco vydělat (a relativně rychle) je padesát lidí. Denní výdělky se pak pohybují mezi $ 2 a $ 3.
Ovšem jsem samozřejmě opatrný a doporučuji to i Vám. Nakupoval jsem pomalu a s rozvahou, počkal si nejprve, že mi skutečně z Bux.to poslali nastřádaných deset dolarů. Pak teprve jsem udělal další nákup.
Odkazující stránky:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama