>>Hrajte s Námi ve světech bohů a válek<<

ADOST

17. dubna 2008 v 12:05 | od pvls |  SCAM-list
Adoost.com
O Adoost
Adoost je mezinárodní společnost, která nabízí výdělek za sledování reklamy. Adoost se na rozdíl od ostatních společností liší v tom, že ke shlédnutí reklamy je zapotřebí surfbar, který si stáhnete zdarma. Pomocí tohodle surfbaru sledujete reklamy, ale narozdíl od ostatních společností je na Adoost doba reklami různá a vy musíte celou reklamu shlédnout. Doba reklami je od 1 sekundy po 3 minuty(většinou jsou reklamy v průměru 20-30 sekund).
Adoost je převratný i v nabízených balíčcích referálu(nedoporučených uživatelů). Nabízí hned 5 odlišných balíčku referálu a cenové relaci od 1,3 po 2,9 dolaru a tyto balíčky jsou: náhodný uživatel, uživatel s poslední aktivitou, uživatel s největším účtem, uživatel s nejvíce kliky za reklamy a uživatel dle vlastního výběru - Ano Adoost nabízí výběr uživatele dle vlastního výběru.
Další novinkou je referal ratio. Adoost místo obvyklého premium účtu nabízí referal ratio. Jde o zvýšení přijmu za sledování reklamy od 110% po 200%.
Abyste mohli kupovat referály a referal ratio bude zapotřebí nabít si učet na Adoost. K tomu slouží kolonka add funds(dobít účet). Zde si zvolíte jakou čístku chcete mít na učte a zvolíte způsob, kterým částku uhradíte. Částku je možné uhradit přes ALterpay, Paypal a převodem z bankovního(běžného) učtu.
Minimální výplata je zde 10 dolarů a může vám být zaslána na Alterpay, Paypal, převodem na bankovní(běžný učet) nebo šekem.
Jak na to?
Je to jednoduché stačí se zaregistrovat zde www.adoost.com/sk/signup/mimik.
Jak jsem již uvedl budete si muset stáhnou surfbar, který naleznete i s potřebnými informace mi zde www.adoost.com/sk/download.
Rád bych upozornil na důkladné přečtení VOS(všeobecných obchodních podmínek). Jsou sice v angličtině, ale každy s minimálními znalostimi určitě pochopí co se tam píše a čemu by se měl vyvarovat.
Druh Referrals: INFO
Referral ratio: INFO
>>Firma pozastavila vyplácení na neurčito,jede pouze provizorně<<
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama